fizik Vento Argo R5 sjedalo, 140 mm, OEM
fizik Vento Argo R5 sedlo
Upozorenje: OEM proizvod nema originalno pakiranje (pakirano u vrećici)Vento Argo R5 je moderno, visokoučinkovito trkaće sjedalo s kratkim nosom koje poboljšava stabilnost vozača i omogućuje agresivniji aero položaj vožnje. Kraća duljina sjedala omogućuje vozaču da sjedi više sprijeda bez neugodnog pritiska na osjetljivo tkivo. Sjedalo ima ergonomski središnji izrez, koji je razvijen na temelju detaljne analize pritiska i u suradnji sa zdravstvenim stručnjacima.
Ova varijanta Vento Argo dizajnirana je za trkaće bicikle s agresivnom geometrijom. Podstava sjedala od pjene Foam 1 ima nizak profil, ali je istovremeno fleksibilna kako bi osigurala apsorpciju vibracija s ceste i optimiziran prijenos snage za neometano pedaliranje.
- Školjka: Najlon ojačan karbonom WingFlex
- Tračnice: S-Alloy 7 x 7 mm
- Dimenzije: 265 x 140 mm
- Težina: 225 g
- Bez kompatibilnosti s ICS
| Spol | Unisex |
| Boja | crna |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 265 mm |
| Težina | 225 g |
| Šine (promjer) | 7 x 7 mm |
| ID porizvoda | 402957 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena