FORCE Comfort Gel Tech sjedalo, 160 mm
FORCE Comfort Gel Tech sjedalo
Sportsko gel sjedalo Force Comfort Gel Tech bez stezaljke za sjedalo.|
Okvir sjedala je od najlona
|
|
Vodilice su izrađene od čelika sa skalom
|
| Spol | Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 160 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina | 270 mm |
| Materijal | navlaka: vinil, okvir: najlon |
| Težina | 425 g |
| ID porizvoda | 45755 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

makke, pohodlne, bolesti zadku su prec
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalSedlo je prikladno. Moj prijatelj je zadovoljan. Originalno je bilo prilično tvrdo. Hvali ovo.
Automatski prevedeno