FORCE Glen Downhill sjedalo, 135 mm
FORCE Glen Downhill sjedalo
Spustivo sjedalo s najlonskim okvirom i umjetnom kožom.|
Profilirani Force logo
|
|
Nosači s ljestvicom za podešavanje nagiba
|
| Spol | Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 135 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Težina | 294 g |
| Materijal | šine: čelik, presvlaka: umjetna koža, kostur: najlon |
| Duljina | 260 mm |
| ID porizvoda | 76344 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Ešte som na ňom nesedel, ale bude na na DH biku, tak aj tak moc nenasedím na ňom, ale spracovanie vyzerá dobre
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Sedadlo má gumovitý povrch, ale veľmi podarený tvar na zjazd a podobné disciplíny
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Sadadlo som kupil za akciovu cenu a vyzera v pohode
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Mám už asi štvrté sedlo a je dobré.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Skvelé, odporúčam.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Dobré sedlo.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Používam skôr na enduro, je pohodlné, aj keď pri dlhších jazdách cítiť, že nemá v strede otvor. Treba rátať s tým, že rovina sedacej plochy je voči lyžinám naklonená mierne dozadu, čo môže byť pri sedlovkách s obmedzenejším rozsahom nastavenia uhlov trochu problém, čo je aj môj prípad, jednoducho narazil som na limit a už ho neviem viac nakloniť vpredu dole, ako by som potreboval.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Skvelé sedlo tvár sedel ale je dosť vysoké
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Ližiny sa po pádoch (stačí keď sedlo narazí o zem určitou silou a pod určitým uhlom) môžu začať pomerne ľahko ohýbať.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original