FORCE Rider Gel Tech sedlo, 150 mm
FORCE Rider Gel Tech sedlo
Športové gélové sedlo.|
Skelet sedla je vyrobený z nylonu
|
|
Oceľové vzper s meradlom pre presné nastavenie
|
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 150 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Duljina | 270 mm |
| Težina | 370 g |
| Materijal | oceľ (lyžiny), nylon (skelet), vinyl (poťah) |
| ID porizvoda | 65605 |
prosím Vás koľko má cm od vrchu sedla po stred koľajnice? ďakujem
Dobry den,
cca. 50 mm.
Dobry den, aka je prosim sirka sedla?
Dobrý deň, šírka je 150 mm.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Veľmi dobré funkčné sedlo. Napriek tomu, že vyzerá relatívne štíhlo, na traily sa dá posunúť za, viem na ňom presedieť celý deň na veľkej bajkovačke. Mám ho na celopére aj na e-biku. A to bez cyklovložky - tú teda fakt nemusím.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
prosím ťa koľko má cm od vrchu po stred koľajnice? ďakujem
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Keďže som nevedel zohnať rovnaké sedlo aké som mal, vybral som najpodobnejsie tomu čo som mal. Po doručení som.zistil, že je až na štruktúru poťahu nerovnaké aké som.mal od inej značky. Verím.teda že vydrží rovnako dlho.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Sedlo kupene manzelke na novy bike, pochvaluje si ju viac ako Wittkop co ma na druhom biku. Mozno lepsie sadla sirka.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Pohodlne sportove sedlo, bolesti zadku su uz minulost.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Pohodlné sedlo, pôsobí aj kvalitne spracované
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Sedlo je v pohode sadlo dobre.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
za danú cenu super
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Super👍
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
celkom fajn, nie ideál, ale čo je ale blbé, že mi je pohodlnejšie ako specialized phenom..
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
pohoda. na trekovy bajk ako stvorene, makke.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Dobré sedlo, pekne pruží. Som spokojný.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Docela pohodlné
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original