FORCE Tour sedlo, 160 mm
FORCE Tour sedlo
Extra mäkké a pohodlné turistické sedlo Force Tour bez podsedlového zámku.| Spol | Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 160 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina sjedala | 275 mm |
| Navlaka | Umjetna koža |
| Težina | 350 g |
| ID porizvoda | 45766 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

na to ake je hrube pomerne tvrde, neni to ziadne blato, povrch stredne drsny, kozenka makka, pohodlne sedadlo, splnilo ocakavania
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Príjemné, pohodlné, pre ženu, aj pre chlapa na rekreačné jazdenie.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Konečne som trafil sedlo pre seba. Je akurát a sadne.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Za tú cenu výborne sedlo. Mne sedí perfektne.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Veľmi pohodlné, na kratšie výlety super.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
pohodlne lacne sedadlo
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Sedlo ok,
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Nadhera
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Sedlo splnilo moje očakávania používam ho na horskom bicykli,sedlo je skôr na kratšie vzdialenosti.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Dobry pomer cena/vykon, vcelku komfortne sedlo na rekreacne bicyklovanie
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Pohodlné, lacné.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original