Giant CADEX 3D AMP sjedalo, 145 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Giant CADEX 3D AMP sedlo
Sedlo Giant CADEX 3D AMP je cestovno sedlo orijentirano na utrke, dizajnirano za maksimalnu učinkovitost pedaliranja i visoku razinu udobnosti čak i tijekom dugih vožnji. Koristi napredan 3D ispis ispune i iznimno laganu karbonsku bazu, koje zajedno optimiziraju raspodjelu pritiska, smanjuju težinu i pouzdano prigušuju vibracije s površine. Zahvaljujući precizno oblikovanom profilu i ergonomskom izrezu, sedlo nudi stabilnu potporu pri intenzivnoj uporabi, istovremeno smanjujući opterećenje u osjetljivim područjima.
- 3D ispisana G3D gyroid ispuna sa zonski promjenjivom gustoćom za optimiziranu raspodjelu pritiska
- Gyroid i lattice struktura podstave za visoku potporu uz minimalnu težinu
- Napredna baza od Advanced Forged Composite Technology (AFCT) koja smanjuje progib i povećava učinkovitost prijenosa snage
- Ergonomski središnji izrez za smanjenje pritiska na meko tkivo
- Optimiziran oblik s brzim nagibom bokova za više prostora za pedaliranje
- Skraćeni vrh za minimalizaciju trenja u području bedara
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 145 mm |
| Materijal šina sjedala | karbonska vlakna |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 246 mm |
| Težina | 190 g |
| Šine (promjer) | 7x9 mm |
| ID porizvoda | 378902 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena