PRO STEALTH SUPERLIGHT sedlo, 152 mm
PRO STEALTH SUPERLIGHT sedlo
Profesionálne cestné karbónové sedlo aj pre tých najnáročnejších jazdcov. Možnosť montáže držiaku kamery (PRAC0129), CO2 (PRAC0130), štartového čísla (PRAC0128) alebo blatníku (PRAC0127).|
Ručne ukladané karbónové vrstvy
|
|
Superľahká EVA výplň pre maximálne pohodlie
|
|
Anatomické tvarovanie a širšia predná časť
|
|
Glatka PU prevlaka značajno smanjuje trenje s biciklističkim hlačama
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 152 mm |
| Materijal šina sjedala | karbonska vlakna |
| Namjena | Sportski |
| Lyžiny (rozmer) | 7 mm x 9 mm |
| Duljina | 255 mm |
| Težina | 150 g |
| ID porizvoda | 99146 |
Sjedalo mora pokazivati uobičajene znakove trošenja, ne smije biti izgrebano, oštećeno uslijed pada ili slično. Mora se poštovati određeni rok – sjedalo mora biti vraćeno unutar 30 dana od dostave. Nakon toga, u roku od 14 dana, zamijenit ćemo ti sjedalo za drugo ili vratiti novac .
Má toto sedlo udávanú nejakú odporúčanú maximálnu hmotnosť zaťaženia?
Čo robiť ak pri jazde s vyššou záťažou (do kopca) sedlo vŕzga?
Ďakujem
Dobry den,
max. hmotnost jazdca vyrobca nespecifikuje.
Podari sa Vam identifikovat z akej casti dochadza k vzniku neziaducich zvukov? Moze to byt zo spoja sedlo - sedlovka, v tom pripade odporucame standardnu demontaz sedla, ocistenie dosadacich ploch, prip. nasledne nanesenie montaznej pasty a dotiahnutie zamku na udavany utahovaci moment. Pokial sa vrzganie ozyva zo skeletu sedla, tak zial jedine skontrolovat ci nie je poskodeny, prip. vyuzit moznost sedlo reklamovat - https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html#vratenie-a-reklamacie.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena