Prologo DIMENSION R2 143 PAS TiroX sjedalo, 143 mm, anthracite
Prologo Dimension R2 je visokoučinkovito ergonomsko sjedalo iz premium linije Dimension, koje spada među popularne modele na tržištu. Redizajnirano je s ciljem postizanja maksimalne učinkovitosti, kombinira stalno poboljšanje dizajna i korištenih materijala, čime dodatno inovira vrhunsko sjedalo. Sjedalo Dimension R2 dizajnirano je kao multidisciplinarno s kompaktnim dimenzijama 245 x 143 mm, idealno za cestovni biciklizam, XC i maraton. Namijenjeno je zahtjevnim profesionalcima i amaterima koji traže maksimalnu učinkovitost i prvoklasne komponente.
Vrh sjedala je u potpunosti redizajniran, širok je 40 mm i ima zaobljeni bočni profil. I vrh i središnji dio sjedala imaju ravniju površinu, što omogućuje aerodinamičniji položaj vožnje i korištenje cijele duljine sjedala. Ovaj novi dizajn razvijen je za povećanje udobnosti, posebno pri intenzivnom pedaliranju. Upotreba nove EVA pjene omogućila je smanjenje debljine podstave u stražnjem dijelu za 1 mm, čime se smanjila ukupna težina uz zadržavanje potpore i udobnosti.
- V-Shape dizajn za eliminaciju pritiska u prednjoj perinealnoj regiji i veću potporu straga
- Okvir Tirox od lagane čelične legure s visokom čvrstoćom na istezanje i torzijskom krutošću
- Skelet sjedala od karbonskih vlakana zahvaljujući tehnologiji Carbon Fiber Injection za povećanu stabilnost i smanjenu težinu
- Sustav PAS koji minimalizira pritisak u osjetljivom području zdjelice i prepona
- Optimiziran profil za aerodinamičniji položaj vožnje
- Presvlaka od mikrovlakana
- Raspon podešavanja vodilica 65 mm
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 143 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 245 mm |
| Širina vrha sjedala | 40 mm |
| Težina | 171 g |
| ID porizvoda | 372536 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena