Prologo Dimension R2 AGX Slide Control PAS sjedalo, 143 mm
Sedlo Dimension R2 AGX je novo, ravno sedlo u obliku slova V, razvijeno posebno za off-road, gravel i all-road vožnju. Nadovezuje se na uspješan model Dimension R2 i donosi poboljšanja za još veću udobnost i stabilnost na dugim i zahtjevnim rutama. Pripada liniji AGX (Adventure – Gravel – Cyclocross), koja spaja performanse, ergonomiju i udobnost na svakom tipu površine – od asfalta do kamenitih cesta.
- Ergonomski V-shape dizajn minimalizira neželjeno kretanje i pomaže održati preciznu poziciju vožnje
- Prednji anatomski centar olakšava sjedenje bliže vrhu i podržava aerodinamičniji stil vožnje
- Širi vrh (40 mm) i zaobljeni bočni profil povećavaju udobnost pri intenzivnom pedaliranju
- +2 mm obloge od pjene niske gustoće za bolje ublažavanje udaraca bez gubitka učinkovitosti
- Tehnologija 3D Slide Control s mikrostrukturiranom površinom poboljšava prianjanje i stabilnost čak i na tehničkom terenu
- PAS (Perineal Area System) kanal smanjuje pritisak, eliminira utrnulost i poboljšava protok krvi
- Fleksibilna baza od modernih materijala smanjuje vibracije i povećava udobnost pri dugim vožnjama
- Šine Tirox od lagane čelične legure pružaju izvrsnu apsorpciju vibracija
- Baza od ubrizgavanog karbona za idealnu ravnotežu krutosti i udobnosti
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 143 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 245 mm |
| Težina | 213 g |
| Širina vrha | 40 mm |
| ID porizvoda | 372532 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena