Prologo KAPPA EVO PAS T2.0 sedlo, 147 mm, biela
Prologo KAPPA EVO PAS T2.0 sedlo
Vylepšený a avantgardný restyling jedného z najuniverzálnejších produktov Prologo. KAPPA je vďaka svojmu modernému a inovatívnemu dizajnu unisexové sedlo vhodné pre cestné použitie aj pre terén.|
PAS (Perineal Area System) eliminuje tlakové vrcholy a necitlivosť v panvovej oblasti
|
|
Špeciálny tvar penovej formy, ktorá ponecháva základňu neporušenú a zaručuje trvanlivé a nemenné sedadlá v priebehu času
|
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | bijela |
| Širina sjedala | 147 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Težina | 270 g |
| Duljina | 265 mm |
| ID porizvoda | 106465 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Sedlo je pohodlne.pomer k cene super
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original