Prologo NAGO R4 137 PAS CPC Nack sjedalo, 137 mm
Sedlo Nago R4 PAS CPC predstavlja verziju visokih performansi modela Nago R4 PAS, posebno dizajniranu za profesionalne bicikliste i zahtjevne vozače. Razvijeno je kako bi pružilo maksimalne performanse, iznimnu prionjivost i udobnost čak i tijekom dugih vožnji, integrirajući naprednu tehnologiju CPC – Connect Power Control. Zahvaljujući otvorenom trkaćem dizajnu i razvoju temeljenom na testiranju Pressure Map MyOwn, jamči optimiziranu podršku i učinkovitost.
Ergonomski T-oblik sedla osigurava veću kontaktnu površinu i slobodu kretanja, dok anatomski oblikovan stražnji dio omogućuje laku promjenu položaja. Semi-round profil idealan je za vozače sa srednjom fleksibilnošću zdjelice, a uska širina od 137 mm odgovara biciklistima sa srednjom udaljenošću sjednih kostiju. Dvozonska podstava s pjenom različite gustoće osigurava optimalnu potporu i udobnost u svim fazama pedaliranja.
- Tehnologija CPC za povećanje prionjivosti, stabilnosti vozača i apsorpciju vibracija
- Sustav PAS sa središnjim otvorom za uklanjanje tlačnih točaka i poboljšanje prokrvljenosti
- Baza od dugih karbonskih vlakana za nisku težinu i visoku krutost
- Šine Nack izrađene od nano karbonskih vlakana
- T-oblik i semi-round profil
- Optimalno za vozače sa srednjom fleksibilnošću zdjelice
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 137 mm |
| Materijal šina sjedala | karbonska vlakna |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 245 mm |
| Težina | 160 g |
| ID porizvoda | 397307 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena