Prologo PROXIM W850 PERFORMANCE 143 PAS Nack sjedalo, 143 mm
Ergonomsko MTB sjedalo Prologo Proxim W850 posebno je dizajnirano za E-bike i Gravity discipline, a nastalo je u suradnji sa svjetskim trkaćim timovima. Zahvaljujući svom V-obliku školjke i ergonomskom središtu, pogodno je za muškarce i žene. Površina sjedala dizajnirana je za maksimalnu udobnost pri pedaliranju uzbrdo, kada je većina težine koncentrirana na stražnjem dijelu sjedala.
Novi Multi-Sector System (MSS) poboljšava udobnost i performanse putem aktivnih pjenastih jastučića koji su međusobno odvojeni i stvaraju neovisne zone s različitim svojstvima za maksimalnu udobnost vozača. Ovi jastučići također apsorbiraju vibracije prenesene bazom. Sustav PAS (Perineal Area System) je kanal dizajniran za uklanjanje vršnog tlaka, utrnulosti i poboljšanje protoka krvi. Njegov ergonomski dizajn s pjenama promjenjive gustoće eliminira kontaktne točke u prostatično-genitalnom području, što ga čini idealnim za korisnike koji preferiraju performanse u kombinaciji s udobnošću na duge i srednje udaljenosti.
- Skelet od najlonskog fleksibilnog materijala
- Tehnologija Multi-Sector System (MSS)
- Tehnologija Perineal Area System (PAS)
- Potah Grip Cover za bolje prianjanje u stražnjem dijelu sjedala
- Namijenjeno za E-bike i Gravity discipline
- Pogodno za muškarce i žene
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 143 mm |
| Materijal šina sjedala | karbonska vlakna |
| Namjena | Sportski |
| Duljina | 245 mm |
| Težina | 148 g |
| Šine (promjer) | 7 x 9.3 mm |
| ID porizvoda | 282111 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena