Selle Italia Novus Boost Gravel Heritage TI 316 Superflow L sedlo, 148 mm
Selle Italia Novus Boost Gravel Heritage TI 316 Superflow L sedlo
Technológia Novus Boost Gravel Tech je súčasťou novej rady sediel určených pre všetky druhy cyklistiky so zameraním práve na gravel.|
Kompaktný tvar a inovatívny krátky nos podporujú celkovú prispôsobivosť sedadla
|
|
Dvostruko gel punjenje s promjenjivom gustoćom osigurava udobno sjedenje čak i na dugim relacijama
|
|
Tipičan oblik Superflow s druge strane osigurava minimalan pritisak na područje zdjelice
|
|
Reflexná vložka na zadnej strane, ktorá je viditeľný v podmienkach zlej viditeľnosti a zvyšuje bezpečnosť
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 148 mm |
| Materijal šina sjedala | titanijum |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 255 mm |
| Težina | 264 g |
| Tračnice | TI 316 Trubica O7 mm |
| Kategorija | Stručnjak |
| ID porizvoda | 174026 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena