Selle Italia S3 Flow Hi-Viz L2 sjedalo, 160 mm
Selle Italia S3 Flow Hi-Viz L2 sedlo
Zahvaljujući Hi-Viz elementima, vožnja biciklom u uvjetima slabog osvjetljenja je sigurnija, a S3 Flow je fantastičan izbor za svakog gradskog biciklista.|
Podstavljeni gel umetci zajedno s izrezom Flow koji smanjuje pritisak na perinealno područje
|
|
Hi-Viz elementi na stražnjem dijelu sjedala, za bolju vidljivost noću ili u lošijim svjetlosnim uvjetima
|
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 160 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Duljina sjedala | 280 mm |
| Težina | 377 g (±8 %) |
| ID porizvoda | 328775 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Selle Italia S3 Flow Hi-Viz L2 sedlo, 160 mm
Konačno sam, nakon godina, pronašao sjedalo koje mi odgovara. Kupio sam ovo sjedalo na preporuku prijatelja. Namijenjeno je za trekking, ali sam ga stavio na cestovni bicikl. Bol je prestala. Svakako ga preporučujem onima kojima treba šire sjedalo. Žalim što ga nisam ranije isprobao.
Automatski prevedenoVarijanta Selle Italia S3 Flow Hi-Viz L2 sedlo, 160 mm
Kvalita od firmy Selle Itallia. Aj na dlhé výjazdy.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Selle Italia S3 Flow Hi-Viz L2 sedlo, 160 mm