Selle Italia SLR Boost Tekno Superflow S3 sjedalo, 130 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Selle Italia SLR Boost Tekno Superflow S3 sedlo
Ručno izrađeno od strane majstora zanatlija, sjedalo SLR Boost Tekno Superflow dizajnirano je za vrhunske performanse. Ovo lagano karbonsko sjedalo Selle Italia pomoći će vam da se nosite i s najzahtjevnijim utrkama, bilo da vodite peloton ili sprintate prema ciljnoj liniji. Njegova privlačna karbonska struktura savršen je dodatak vašem biciklu, predstavljajući savršenu kombinaciju klasične estetike i tehnološkog napretka Selle Italia.|
Izrez Superflow povećava udobnost vozača smanjenjem pritiska na perinealno područje
|
|
Izdržljive karbonske vodilice osiguravaju visoke performanse bez dodavanja suvišne težine
|
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 130 mm |
| Materijal šina sjedala | karbonska vlakna |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 248 mm |
| Težina | 95 g (±8 %) |
| Šine (promjer) | 7x9 mm |
| ID porizvoda | 328767 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena