Selle San Marco GrouND Shield Dynamic Narrow sjedalo, 140 mm
Sjedalo Selle San Marco GrouND Shield Dynamic Narrow širine 140 mm dizajnirano je prvenstveno za vožnju po terenu na MTB i gravel biciklima, ali će dobro poslužiti i na cestovnom biciklu. Univerzalni oblik proizlazi iz koncepta sjedala Shortfit, prilagođenog za potrebe vožnje po zahtjevnijem terenu. Dodatno podstavljen vrh povećava udobnost pri strmim usponima, dok skraćeni i odrezani stražnji dio minimalizira rizik od zapinjanja hlača pri vožnji iza sjedala. Verzija Dynamic posebno je prikladna za početnike i hobby vozače s manjom godišnjom kilometražom koji traže pouzdano i udobno sjedalo s kvalitetnim ublažavanjem i izdržljivom konstrukcijom.
- Namijenjeno za MTB, gravel i cestovni biciklizam
- Univerzalna terenska školjka inspirirana modelom Shortfit
- Dodatno podstavljen vrh za udobnost pri strmim usponima
- Stražnji dio oblikovan protiv zapinjanja hlača pri vožnji iza sjedala
- Verzija Dynamic s vodilicama od materijala MANGANESE
- Školjka Carbon Fiber Reinforced + Glass Fiber Reinforced + Nylon
- Ublažavanje Biofoam za veću udobnost
- Površinska obrada Softfeel
- Izvedba Shield s poklopcem otvora
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 140 mm |
| Materijal šina sjedala | mangan |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 255 mm |
| Težina | 280 g |
| ID porizvoda | 354716 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena