Selle San Marco GrouND Shield Sport Narrow sjedalo, 140 mm
Selle San Marco GrouND Shield Sport Narrow sedlo
Sedlo Selle San Marco GrouND Shield Sport je prvenstveno namijenjeno za MTB i gravel bicikle, ali će pouzdano poslužiti i za cestovnu vožnju. Oblik se temelji na provjerenom cestovnom sjedalu Shortfit, nadopunjen rješenjima prilagođenim vožnji po terenu.Dodatno podstavljen vrh poboljšava udobnost pri strmim usponima, modificirani stražnji dio smanjuje rizik od zapinjanja hlača pri vožnji iza sjedala, a univerzalna širina osigurava prikladnost za širok raspon rekreativnih i vikend vozača. Verzija Sport nudi pristupačno rješenje za bicikliste s manjim godišnjim kilometražama, stavljajući naglasak na udobnost i pouzdanost konstrukcije.
|
Dodatno podstavljen vrh za udobnost pri strmim usponima
|
|
Skraćeni stražnji dio za ograničavanje hvatanja hlača za sedlo
|
|
Prigušenje Biofoam za veću udobnost
|
|
Površinska obrada Softfeel za ugodan kontakt i potporu
|
|
Izvedba s poklopcem otvora u dijelu sjedala
|
| Spol | Muški |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 140 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Duljina | 255 mm |
| Težina | 328 g |
| ID porizvoda | 354714 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena