Selle San Marco Shortfit 2.0 Sport Narrow sedlo, 140 mm
Selle San Marco Shortfit 2.0 Sport Narrow sedlo
Sedlo je riešením hlavne pre ľudí s ohybnými bedrami, normálnou až širšou stavbou panvy a/alebo agresívnejším jazdným štýlom. Väčšie pohodlie sa docielilo zväčšeným otvorom a zároveň rozšírenou špičkou sedla, na ktorej se lepšie rozkladá tlak. Tento model je určený pre široké spektrum použitia na ceste, dráhe, ale i na MTB. Je určené začiatočníkom, alebo víkendovým jazdcom.|
Tračnice izrađene od materijala Carbon Steel
|
|
Školjka najlonska vlakna
|
|
Prigušenje Biofoam
|
|
Softfeel završna obrada
|
| Spol | Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 140 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Težina | 315 g |
| Dimenzije | 255 x 140 mm |
| ID porizvoda | 140366 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Selle San Marco Shortfit 2.0 Racing Wide sedlo, 155 mm
Odporúčam. Jazdil som starší model ktorý bol o 10mm užší a nebolo pohodlné. Nová šírka 155mm je super
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Selle San Marco Shortfit 2.0 Racing Narrow sedlo, 140 mm
Zatiaľ len málo najazdené ale bola možnosť si vyskúšať San Marco a tak uvidíme je to prepracované sedlo.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Selle San Marco Shortfit 2.0 Racing Wide sedlo, 155 mm
Hruza
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original