Selle San Marco Trekking Open-Fit S2-Small sjedalo, 175 mm
Selle San Marco Trekking Open-Fit S2-Small sedlo
Dajte prednost udobnosti pri svakoj vožnji električnim biciklom sa sjedalom Trekking Open-Fit. Uživajte u putovanjima na posao i vikendima na stazama uz maksimalnu udobnost. Sjedalo Trekking Open-Fit dizajnirano je kako bi vam omogućilo da istražujete više, vozite bicikl dulje i otkrivate nove biciklističke rute u potpunoj udobnosti. Dizajn Open-Fit pomaže smanjiti pritisak na perinealno područje, dok presvlaka Matt Reflector pruža dovoljno amortizacije. Ova varijanta Small prikladna je za dulje vožnje jer ima manje podstava.|
Namijenjeno za električne bicikle i putovanja na posao
|
|
Dizajn Open-Fit za smanjenje pritiska
|
|
Matt Reflector presvlaka s ovjesom
|
|
Niže podstavljeno optimizirano za duže vožnje
|
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 175 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Udobno |
| Dimenzije | 269 mm |
| Težina | 385 g |
| ID porizvoda | 394933 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena