WTB Rocket 260 DNA Stainless steel Medium sjedalo, 142 mm
Sjedalo Rocket idealan je izbor za bicikliste kojima je prioritet udobnost tijekom cjelodnevnih izleta u planinama. S zakrivljenim profilom od vrha do pete pruža izvrsnu potporu vozačima koji preferiraju stabilan položaj pri usponima ili na tehničkom terenu. Zahvaljujući svojoj konstrukciji, sjedalo Rocket izvrstan je dodatak za električne bicikle (e-MTB) i enduro vozače. Donosi nenadmašnu funkcionalnost i potporu, zahvaljujući čemu će i posljednji kilometar vaše vožnje biti jednako udoban kao i prvi.
- Širina Medium prikladna za sjedne kosti 110–125 mm
- Dimenzije 145 x 260 mm
- Šine od nehrđajućeg čelika
- Tehnologija baze Fusion Form
- Površina od mikrovlakana
- Podstava HLX s nadstandardnom debljinom
- Težina 267 g
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna |
| Širina sjedala | 142 mm |
| Materijal šina sjedala | čelik |
| Namjena | Sportski |
| Duljina sjedala | 260 mm |
| Težina | 267 g |
| Za širinu sjedećih kostiju | 110–125 mm |
| ID porizvoda | 386915 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena