Wahoo SPEEDPLAY Powrlink Zero Single nášľapné pedále s wattmetrom
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Wahoo SPEEDPLAY Powrlink Zero Single nášľapné pedále s wattmetrom
Jednostranný merač výkonu a kadencie (ľavý), vyvinutý v spolupráci s pretekármi Pro Tour na tele už osvedčených Speedplay Advanced pedálov. Táto kombinácia vytvára neprekonateľný wattmeter, ktorý pomáha cyklistom optimalizovať výkon poskytovaním viditeľnosti, nastaviteľnosti a efektivity potrebnej k prekonaniu najbližšej úrovne.Môžete ho spárovať so všetkými Wahoo doplnkami pre sledovanie, analyzovanie a zdieľanie Vašich pokrokov.
|
Skvelá možnosť umiestnenia wattmetra na váš bicykel s kompaktnými rozmermi, priamo pri pedáloch
|
|
Vyvinutý v spolupráci s pretekármi Pro Tour
|
|
Skvelé rozmery umožňujú priechodnosť pri zatáčaní až pod 39° uhlom
|
|
Namijenjeno za cestovne bicikle
|
|
Wattmeter je umiestnený v ľave kľuke
|
| Težina | 250 g (ľavý: 138 g, pravý: 112 g) |
| Q Factor | 55 mm |
| Visina | 13 mm (3 dierky) |
| Materijal | Grivory (pedál), nerezová oceľ (oska) |
| Ležajevi | púzdro s trojitým tesnením & ihličkové ložiská |
| Kopče | štandartné (kompatibilné s kuframi Easy tension) |
| Chôdza s kuframi | áno (adaptér súčasťou balenia) |
| Nastaviteľnosť kufra dopredu a dozadu | až do 13 mm |
| Nastaviteľnosť kufra doľava a doprava | až do 6 mm |
| Trajanje baterije | až 75 hodín |
| Povezivost | ANT+, Bluetooth |
| Maksimalna težina biciklista | 113 kg |
| Kut otpuštanja | mikro nastaviteľný od 0° do 7.5° |
| Vôľa upnutia | nastaviteľná od 0° do 15° |
| Dimenzije | 9 x 4 cm |
| ID porizvoda | 166471 |
Prosím ještě o jednu radu/doporučení . Původně jsem uvažoval o wattmetru na kliku od 4iii. Je tento v pedálu od wahoo v některých parametrech lepší/stejný ? Ma smysl si připlatit za wattmetr do pedálu? Nebudu prehazovat, na jiné kolo, budu využívat pouze na silnicce. Dekuji
Dobrý deň,
oba wattmetre budú výborná voľba. V takomto prípade ide viac o to čo preferujete. Pedále však môžu byť náchylnejšie na poškodenie pri páde. Nová generácia wattmetrov 4iiii má napríklad výdrž batérie až 800 hodín. Ich presnosť je rovnaká.
Zdravím,fungujú tieto pedále teda ten wattmeter spolu s hodinkami značky Polar alebo všeobecne podporujú produkty značky Polar ? Či len wahoo cyklopocitac ?dik za odpoved a prajem pekný deň .
Dobrý deň,
pedále môžete pripojiť ku akémukoľvek zariadeniu cyklopočítaču/hodinkám/mobilu pomocou ANT+ alebo Bluetooth bezdrôtového rozhrania. Ak teda Vaše hodinky Polar podporujú pripojenie pomocou vyššie spomínaného ANT+ alebo Bluetooth rozhrania, tak určite môžete Prajem príjemný zvyšok dňa!
Mám Polar vantage v2,je potreba k týmto pedálom inštalovať nejakú aplikáciu do mobilu aby fungovali a zobrazovali údaje z wattmetra?
Dobrý deň,
áno, pedále spolupracujú s aplikáciou Wahoo Fitness App, cez ktorú ste napr. aj schopný aktualizovať firmware a pod.
Dobrý den, při pořízení těchto pedálu s wattmetrem je nutno ještě něco dokoupit? Nebo je vse v balení a je možné ihned používat?
Dekuji za odpověď
Dobrý večer, všetko potrebné je v balení. Potrebovať už budete iba cyklopočítač.
zdravim,su tieto pedale kompatibilne s kuframi speedplay starsie verzie?
Dobry den prajem,
pridavam peknu tabulku kompatibility jednotlivych pedalov a kufrov od Wahoo - https://support.wahoofitness.com/hc/article_attachments/10546706436882.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

všetko funguje ako má
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalpoužívam s hodinkami garmin, nebol problém spárovať
už predtým som mala pedále wahoo, takže to bol dôvod, prečo som vybrala tento wattmeter
Meria presne, porovnane s trenazerom. Oproti beznym wahoo pedalom vyssie, upravil som vysku sedla.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original