SR SUNTOUR AION35-EVO-Boost RLR-PCS DS 29" amortizirana vilica, 140 mm
MPC 399
Pronašao si bolju cijenu?
delivery_truck_speed
Kurirskom dostavom na tvoj adresu Dostava kurirskom službom DPD
Dostava u četvrtak 21.05.2026
replay
Produžena mogućnost povrata do čak 100 dana Više informacija
close
Kupi povoljnije bez PDV-a
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
0%PDV
SR SUNTOUR AION35-EVO-Boost RLR-PCS DS 29" je snažna zračna vilica namijenjena trail i enduro biciklima, koja nudi izvrsne vozne karakteristike i pouzdanost po pristupačnoj cijeni. Zahvaljujući robusnoj konstrukciji i jednostavnom servisu, idealan je izbor za zahtjevne vozače i električne bicikle.
  • Namijenjena za kotače 29" i standard Boost (15 x 110 mm)
  • Hod 140 mm prikladan za trail i enduro upotrebu
  • Zračno prigušivanje s jednostavnom uljnom patronom, podešavanje povrata
  • Daljinsko zaključavanje vilice s upravljača
  • Promjer unutarnjih nogu 35 mm, mala težina zahvaljujući magnezijevim vanjskim nogama
  • Postmount prihvat kočnica, maksimalni promjer diska 203 mm
  • Tapered vrat duljine 181 mm i ukupna težina 2135 g
Pojedinosti proizvoda
Boja crna
Vrat vilice konusni (tapered) 1 1/8" - 1.5"
ID porizvoda 318777
Recenzija proizvoda  (0 ocjena)
0/5
(0 ocjena)
(0 ocjena)
Kako ti ocjenjuješ proizvod?
Dodaj recenziju
Pomozi drugima, osvoji bodove i kupuj jeftinije do 15 % zahvaljujući programu vjernosti