MOST Jaguar XFC Aero TiCR 1K riadidlá, Ø-31.8 mm
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
MOST Jaguar XFC Aero TiCR 1K riadidlá
Pre tých, ktorí chcú maximálny výkon.|
Vyrobené z 1k karbónu a s integrovaným vedením káblov so špeciálnym kompaktným ohybom pre vynikajúcu manipuláciu
|
|
TiCR ponúka vnútorné vedenie káblov a ideálne sa spája s predstavcami Tiger Alu TiCR alebo Tiger Ultra TiCR
|
| Boja | crna |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Širina volana | 400 mm, 420 mm, 440 mm, 460 mm |
| Drop | 125 mm |
| Doseg | 80 mm |
| Dolné zahnutie | 4° |
| Materijal | Karbón 1K |
| Težina | 240 g (420 mm) |
| ID porizvoda | 140200 |
Dobrý deň, chcel by som sa Vás opýtať na most aero karbonovy kokpit 400/100, alebo 400/90 na pinarello f10 disk ročnik 2023. Bolo by možne si ho u Vas objednať? Tento bike som u Vas kupoval v juli 2023. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Dobry den,
zial 400 mm variant integrovaneho kokpitu vyrobca v ponuke nema, v zaklade su dostupne len sirky 420, 440 alebo 460 mm - https://pinarello.com/global/en/accessories/components/handlebars/talon/talon-ultra-light.
Dobrý den.
Měl bych dotaz, jestli je možné objednat řidítka na gravel - Most Jaguar Ultra GR Ticr ve velikosti C-C 440 m.
Děkuji za odpověď.
Dobry den prajem,
zial dalsie kusy a sirky aktualne uplne nedostupne - momentalne je k dispozicii len tento posledny 1 ks 420 mm.
Dobrý deň.Včera som objednal u Vás tieto rajdy,no spätný email o vybavení objednávky mi ešte nedošiel.Vopred Dík za odpoveď.
Zákazník Juraj
Dobrý deň,
Objednávku 478784 evidujeme a dnes bola odoslaná. Skúste pozrieť do zložky Spam/Reklamy či Vám emaily od nás nepadajú tam.
Dobry deň, tak by som si objednal, 420/100. Prosim Vás mohli by Ste mi to objednať. Aby mi to pasovalo na moj bike. Ďakujem veľmi pekne.
Dobrý deň, vytvorili sme Vám objednávku a poslali správu na Váš e-mail. Prajeme príjemný deň
Dobrý deň, prosím su tieto riaditka pripravene na Di2 prevedenie?
Ďakujem
Dobrý deň,
Áno riadítka majú vnútorné vedenie (označenie TiCR)
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena