MOST TALON ULTRA LIGHT integrirana upravljačka
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
MOST TALON ULTRA LIGHT integrirani upravljač
Integrirani karbonski upravljač MOST Talon Ultra Light donosi vrhunske performanse, malu težinu i maksimalnu aerodinamiku za modele Pinarello Dogma F, F12 i Prince. Njihova jednodijelna konstrukcija s unutarnjim vođenjem kabela osigurava čist dizajn i poboljšani protok zraka. Ergonomski oblik i gumirani rukohvati osigurat će udobnost čak i tijekom dugih vožnji i velikih brzina.|
Ultralagana i čvrsta karbonska konstrukcija od Torayca T1100 1K vlakana
|
|
Jednodijelni integrirani kokpit za maksimalnu aerodinamiku i čvrstoću
|
|
Unutarnje usmjeravanje kabela TICR za čist izgled
|
|
Gumirane zone za držanje za siguran hvat u zahtjevnim uvjetima
|
|
Prikladno za cestovni biciklizam i natjecateljsku upotrebu
|
| Boja | crna |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Težina | 350 g |
| Drop | 125 mm |
| Doseg | 80 mm |
| Upravljanje kabelima | unutarnje |
| Kut stabljike | 8° |
| Vanjsko savijanje | 4° |
| ID porizvoda | 340564 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena