PRO VIBE Carbon Aero compact riadidlá, Ø-31.8 mm/420 mm
PRO VIBE Carbon Aero compact riadidlá
Plne kompatibilné so sytémom Shimano Di2 s elektronickými sadami Dura-Ace alebo Ultegra a v kombinácii s predstavcom VIBE umožnujú plnú integráciu a vnútorné vedenie radiacich a brzdových bowdenov.|
Riadidlá sú vyrobené z Toray T800 karbónu, ktoré vyhovujú požiadavkám UCI
|
|
Vystužené špeciálnymi vláknami INNEGRA, ktoré ich zosilňujú a zamedzujú ich prelomeniu v prípade pádov.
|
| Boja | crna |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Promjer | 31.8 mm |
| Širina volana | 420 mm |
| Težina | 250 g |
| Doseg | 80 mm |
| Drop | 130 mm |
| ID porizvoda | 44329 |
Dobrý deň, je možné použiť tieto riadidlá aj s mechanickou sadov 105? Samozrejme aby bola plne integrovaná.
Dobry den,
ano, riaditka disponuju full-internal vedenim, mozete ich pouzit.
Dobry den, je moznost dodat so š 440?
Dobrý deň,
tento model sa v požadovanej dĺžke nevyrába : https://www.pro-bikegear.com/global/en-gb/road/handlebars/PRO_HA_VIBEAERO.html , takže nebude to možné.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

riadidla su vynikajuce, necitim uz ani tak otrasy pri nerovnostiach na ceste a je to neporovnatelne s klasickymi okruhlymi riadidlami, drzia sa vyborne a som max. spokojny.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Sadli ako uliate akurát treba v tej najtenšej časti rukoväte niečo vypodložiť by to nebolo také tenké...
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original
Trocha ma potrápili pri prevliekaní bowdenov, ale v rukách sa držia veľmi dobre.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original