Azonic FLOW FAT35 upravljač, Ø-35 mm/785 mm, crna/siva izložbeni komad
Pogledaj ostale proizvode u kategoriji:
Volani za brdski bicikl Volani za brdski bicikl (Azonic)Azonic FLOW FAT35 upravljač
Izvedba izložbeni primjerak - može imati manje nedostatke na laku| Boja | crna/siva |
| Materijal | aluminij |
| Promjer | 35 mm |
| Širina volana | 785 mm |
| Širina | 785 mm |
| Težina | 375 g |
| Upsweep | 4° |
| Backsweep | 7° |
| Rise | 18 mm |
| ID porizvoda | 368714 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena