Race Face Era Carbon upravljači, Ø-35 mm/800 mm, podizanje 55 mm, stealth
Race Face Era Carbon volani
Race Face Era Carbon volani su vrhunski u svojoj klasi zahvaljujući inovativnom dizajnu, koji kombinira optimiziranu popustljivost s preciznom upravljivošću. Koriste posebno podešenu vertikalnu strukturu karbonskih slojeva za maksimalnu udobnost čak i tijekom najzahtjevnije vožnje. Idealno rješenje za vozače koji traže krutost i udobnost. Stvoreni za moderne trail i enduro vozače, koji zahtijevaju visoku izdržljivost, nisku težinu i izvrstan dizajn.|
Izrađen od jednosmjernih karbonskih vlakana s asimetričnim ojačanjem za povećanu preciznost upravljanja
|
|
Optimizirana Goldilocks (GL) usklađenost za smanjenje umora ruku
|
| Boja | crna |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Promjer | 35 |
| Širina volana | 800 mm |
| Hod | 55 mm |
| Težina | 250 g |
| Modelna godina | 2026 |
| ID porizvoda | 394652 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena