Cannondale Moterra NEO 4 29 elektrobicykel, sivá/oranžová
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Cannondale Moterra NEO 4 29 elektrobicykel
Ozbiljna sportska oprema za intenzivnu i redovitu vožnju u terenu, gdje se možete 100 % osloniti na dovoljnu snagu i kvalitetnu ugradnju komponenti.
| Motor |
Shimano EP8
|
| Vrsta baterije |
Shimano BT-E8036, 630 Wh
|
| Punjač |
Shimano Battery Charger 2A
|
| Zaslon |
Shimano SC-EM800
|
| Okvir |
SmartForm C2 Alloy 150 mm
|
| Vilica |
RockShox 35 Silver R, 150 mm
|
| Amortizer |
RockShox Deluxe Select R, DebonAir
|
| Kazeta |
SRAM PG-1210, SX Eagle, 11-50, 12-speed
|
| Lanac |
SRAM SX Eagle, 12-Speed
|
| Poluge |
FSA E-Bike, 165 mm, SRAM Eagle, 34T Steel
|
| Kočnice |
TRP Slate G4 4 Piston hydraulic disc, 200/200 mm rotors
|
| Kočione poluge |
TRP hydraulic disc
|
| Naplatci |
WTB STX i25 TCS, 32h, Tubeless Ready
|
| Glavčine |
predný - Shimano MT400, 15x110 mm thru-axle; zadný - Shimano MT400, 12x148 mm thru-axle
|
| Gume |
Maxxis Rekon, 29 x 2.6", 60TPI Exo
|
| Cijev sjedala |
TranzX dropper, internal routing, 31.6, 100 mm (S), 120 mm (M), 130 mm (L-XL)
|
| Sjedalo |
Cannondale Ergo XC
|
| Lula volan |
Cannondale 3, 3D Forged 6061 Alloy, 1-1/8", 31.8, 7°
|
| Upravljač |
Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15 mm rise, 8° sweep, 4° rise, 780 mm
|
| Glavni sastav |
Integrirani zatvoreni ležaj, konusni
|
| Domet |
až 120 km (v teréne 90 km)
|
| Ručice mjenjača |
SRAM NX Eagle, 12-speed
|
| Mjenjač |
SRAM SX Eagle
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2022 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | SRAM NX, SRAM SX |
| Boja | siva/narančasta |
| Materijal | aluminij |
| Promjer kotača | 29" |
| Motor | Shimano STePS EP8 |
| Baterija | 630 Wh |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 150 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 150 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 170971 |
Brdski, gradski i cross bicikli
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| Univerzalna | 139-190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena