Cannondale Moterra Neo Carbon 1 29 električni bicikl, abyss
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Cannondale Moterra Neo Carbon 1 29/27.5 električni bicikl
Pravi odabir su posebno vozači usmjereni na performanse, koji voze duge rute u zahtjevnom terenu, sudjeluju na utrkama, kao i oni koji traže najbolje iz ponude. Električni bicikli opremljeni su komponentama iz najviših serija. Okviri i oprema izrađeni su od lakših materijala radi smanjenja težine.
| Motor |
BOSCH Performance Line CX 250 W
|
| Baterija |
Bosch Powertube 750 Wh
|
| Punjač |
Bosch 4A
|
| Zaslon |
Bosch Kiox
|
| Okvir |
Moterra Neo Carbon Front Triangle, SmartForm C1 Alloy Swingarm, hod 150 mm, Proportional Response Tuned Suspension, uklonjiva baterija u donjoj cijevi, legirana zaštitna ploča, linija lanca 55 mm, unutarnje usmjeravanje kabela
|
| Vilica |
RockShox Lyrik Select+, 150 mm, DebonAir, 15x110 mm thru-axle, tapered steered, 44 mm offset
|
| Mjenjač |
Shimano XT, 12-speed
|
| Mjenjač |
Shimano XTR
|
| Kazeta |
Shimano XT, 10-51T, 12-speed
|
| Lanac |
Shimano XT, 12-speed
|
| Poluge |
FSA Bosch E-bike w/ 55 mm chainline, 160 mm, 34T
|
| Kočnice |
Shimano XT 8120 4-piston hydraulic disc
|
| Kočioni diskovi |
203/203 mm RT76 rotors
|
| Naplatci |
WTB KOM Trail i30 TCS, 32H, tubeless ready
|
| Glavčine |
(F) Formula 15x110 mm thru-axle(R) DT Swiss, 12x148 mm thru-axle
|
| Žbice |
DT Swiss Champion
|
| Gume |
(F) Maxxis Minion DHF, 29 x 2.6", EXO, tubeless ready(R) Maxxis Rekon, 29 x 2.6" (27.5x2.6" - veličina Small), EXO, tubeless ready
|
| Gume |
(F) Maxxis Minion DHF, 29 x 2.6", EXO, tubeless ready(R) Maxxis Rekon, 29 x 2.6" (27.5x2.6" - size S), EXO, tubeless ready
|
| Cijev sjedala |
Cannondale DownLow Dropper, internal routing, 31.6, 125 mm (S), 150 mm (M), 170 mm L, XL)
|
| Cijev sjedala |
Cannondale DownLow Dropper, internal routing, 31.6, 125 mm (S), 150 mm (M), 170 mm (L, XL)
|
| Sjedalo |
Fabric Scoop Shallow Elite, cro-mo rails
|
| Lula volan |
Cannondale 2, 6061 Alloy, 35 mm, 0°
|
| Upravljač |
HollowGram SAVE riser bar, Carbon, 35 mm clamp, 30 mm rise, 8° sweep, 5° rise, 780 mm
|
| Ručke |
Fabric Funguy
|
| Glavni sastav |
Acros integrated sealed bearing
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2023 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | Shimano XTR, Shimano XT |
| Veličina | S, M, L, XL |
| Boja | abyss |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Promjer kotača | 29" (pri veličini S - stražnji kotač 27.5") |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 725 Wh |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 150 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 150 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 212440 |
Brdski, gradski i cross bicikli
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| Univerzalna | 139-190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena