Cannondale Moterra Neo Carbon 2 29 elektrobicykel, mantis
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Cannondale Moterra Neo Carbon 2 29 elektrobicykel
Získajte viac z každej jazdy - viac času na bicykli, viac výjazdov, viac zjazdov ako kedykoľvek predtým. Vďaka vyladenému odpruženiu, vynikajúcej tuhosti a neuveriteľne nízkemu ťažisku Vám Moterra prináša novú úroveň obratnosti a agilnosti na poli e-bikov.| Motor |
Bosch Performance Line CX
|
| Vrsta baterije |
Bosch Powertube 750 Wh
|
| Punjač |
Bosch 4A
|
| Zaslon |
Bosch Kiox
|
| Okvir |
Moterra Neo Carbon Front Triangle, SmartForm C1 Alloy Swingarm, 150 mm travel, Proportional Response Tuned Suspension, removable downtube battery, alloy skid plate, 55 mm chainline, internal cable routing, 148x12 mm thru-ax. – 1.8” tapered headtube, 18 mm two-bolt kickstand mount
|
| Vilica |
RockShox Lyrik Select, 150 mm, DebonAir, 15x110 mm thru-axle, tapered steered, 44 mm offset
|
| Amortizer |
RockShox Deluxe Select+, DebonAir, 2-Pos režim nastavenia, nastaviteľný odskok
|
| Mjenjač |
Shimano SLX 12-Speed
|
| Mjenjač |
Shimano XT RD-M8000
|
| Kazeta |
Shimano SLX, 10-51T, 12-speed
|
| Lanac |
Shimano SLX, 12-speed
|
| Poluge |
FSA Bosch E-bike w/ 55 mm chainline, 160 mm, 34T
|
| Kočnice |
Shimano MT520 4-piston hydraulic disc
|
| Kočione poluge |
Shimano MT501 hydraulic disc
|
| Kočioni diskovi |
Shimano RT64 203/203 mm
|
| Naplatci |
WTB ST i30 TCS, 32h, Tubeless ready
|
| Glavčine |
predný Formula 15x110 mm thru-axle,
zadný Shimano MT410, 12x148 mm thru-axle |
| Žbice |
DT Swiss Champion
|
| Gume |
Predný Maxxis Minion DHF, 29 x 2.6", EXO, Tubeless ready, zadný Maxxis Rekon, 29 x 2.6" (27.5x2.6" - size Small), EXO, Tubeless ready
|
| Cijev sjedala |
Cannondale DownLow Dropper, internal routing, 31.6, 125 mm (S), 150 mm (M), 170 mm (L, XL)
|
| Sjedalo |
Fabric Scoop Shallow Šport, steel rails
|
| Lula volan |
Cannondale 2, 6061 Alloy, 35 mm, 0°
|
| Upravljač |
Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 25 mm rise, 8 ° sweep, 5 ° rise, 800 mm
|
| Ručke |
Fabric Funguy
|
| Glavni sastav |
Acros integrated sealed bearing
|
| Pogon |
Bosch Performance Line CX
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2023 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | Shimano XT, Shimano SLX |
| Boja | mantis |
| Materijal | karbonska vlakna, aluminij |
| Promjer kotača | 29" (pri veľkosti S, zadné 27.5") |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 756 Wh |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 150 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 150 mm |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 213055 |
Brdski, gradski i cross bicikli
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Veličina | Visina vozača |
|---|---|
| Univerzalna | 139-190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena