GHOST E-ASX ABS EQ 29/27.5 elektrobicykel, coffee tropic rose/coffee arctic dust glossy
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
GHOST E-ASX ABS EQ 29/27.5 elektrobicykel
Ozbiljna sportska oprema za intenzivnu i redovitu vožnju u terenu, gdje se možete 100 % osloniti na dovoljnu snagu i kvalitetnu ugradnju komponenti.
| Motor |
Bosch Performance CX, 250 W, 85 Nm, 25 km/h
|
| Baterija |
Bosch PowerTube, 800 Wh
|
| Zaslon |
Bosch Kiox 300 + LED Remote
|
| Okvir |
aluminij
|
| Vilica |
FOX AWL HD, 150 mm
|
| Amortizer |
FOX Float Performance Elite 140 mm
|
| Mjenjač |
Shimano Deore XT SL-M8100, Trigger
|
| Mjenjač |
Shimano XT RD-M8100 12-S, 12 speed
|
| Kazeta |
Shimano Deore CS-M6100-12, MICRO SPLINE, 10-51T
|
| Lanac |
Shimano M6100
|
| Poluge |
Miranda Crius, RF ISIS XLC Logo, 38T
|
| Kočnice |
Magura MT C Allroad ABS 203 mm/203 mm
|
| Kočione poluge |
Magura MT-C ABS Allroad Lever
|
| Naplatci |
WTB ST i30
|
| Prednja glavčina |
Shimano HB-TC500-15-B 15x110 mm
|
| Stražnja glavčina |
Shimano FH-TC500-MS-B 12x148 mm
|
| Žbice |
DT Swiss FACTORY 2.0
|
| Gume |
Continental Xynotal Trail Endurance, 60-622 / Continental Xynotal Trail Endurance, 60-584
|
| Sjedalo |
SELLE ROYAL Vivo
|
| Lula volan |
GHOST Dia. 31.8 mm, L: 60 mm
|
| Upravljač |
GHOST MTB Dia. 31.8 mm, 800 mm/19 mm, backsweep 9°
|
| Ručke |
XLC MTB Set ručki
|
| Glavni sastav |
Acros Blocklock 120°
|
| Blatobrani |
Curana Apollo 80
|
| Svjetla |
SPANNINGA Mini 3 Pure / SPANNINGA Supvernova TL3 Z
|
| Nosač |
GHOST Easylife Carrier
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2025 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | Shimano XT, Shimano Deore |
| Boja | coffee tropic rose/coffee arctic dust glossy |
| Materijal | aluminij |
| Promjer kotača | prednji 29"/stražnji 27.5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 800 Wh |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 150 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 140 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 343822 |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena