Haibike AllMtn CF SE 29/27.5 elektrobicykel, gloss black/grey/red/chrome
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Haibike AllMtn CF SE 29/27.5 elektrobicykel
Ozbiljna sportska oprema za intenzivnu i redovitu vožnju u terenu, gdje se možete 100 % osloniti na dovoljnu snagu i kvalitetnu ugradnju komponenti.
| Motor |
Bosch, Performance CX Smart System, 250 W, 85 Nm
|
| Baterija |
Bosch, PowerTube, 750 Wh
|
| Zaslon |
Bosch, Kiox 300 + LED Remote
|
| Okvir |
Haibike, AllMtn Bosch CF Smart System, Carbon/aluminium
|
| Vilica |
RockShox, Lyrik Ultimate RC, Air/oil, 160 mm travel, Aluminium steerer tube 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 15 x 110 mm thru-axle Boost
|
| Amortizer |
RockShox, Deluxe Select Plus, Zrak, Trunnion Mount
|
| Mjenjač |
Sram, AXS Paddle, Trigger switch
|
| Mjenjač |
Sram, AXS X01 Eagle
|
| Kazeta |
Sram, GX 1275 Eagle, 10 - 50T
|
| Lanac |
Sram, X01 Eagle
|
| Poluge |
Haibike Components, The Crank ++, Aluminium, Sram 36T
|
| Kočnice |
Magura, MT7, 4-piston disc brake, MT7 HC-lever, MDR-P 203/203 mm
|
| Kotači |
Mavic, E- Deemax
|
| Prednja guma |
Maxxis, Minion DHF II, 29 x 2.5"
|
| Stražnja guma |
Maxxis, Minion DHR II, 27.5 x 2.8"
|
| Cijev sjedala |
Raceface, Turbine R, Aluminium, Telescope, 31.6 mm
|
| Sjedalo |
fi'zi:k, Terra Aidon X5-160
|
| Lula volan |
Raceface, Chester, A-head, 31.8 mm
|
| Upravljač |
Raceface, Atlas, 785 mm
|
| Ručke |
Haibike, MTB grips
|
| Glavni sastav |
Acros, Integracija kabela, Aluminij
|
| Pedale |
Freeridepedal, aluminij, s reflektorom
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2022 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | SRAM X01 |
| Veličina | S, M, L, XL |
| Boja | gloss black/grey/red/chrome |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Promjer kotača | prednji 29"/stražnji 27.5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 750 Wh |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 160 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 160 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 244724 |
Tablica je orijentacijska. Na stranici proizvođača ćete pronaći za svaki model geometriju i precizan kalkulator, koji će vam izračunati veličinu na temelju visine, duljine nogu i ruku te preferiranog stila vožnje.
| Veličina | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Visina vozača (cm) | 159 - 170 | 168 - 179 | 177 - 188 | 186 - 196 |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena