Lapierre E-Explorer FS 9.7 27.5 elektrobicykel, night blue
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Lapierre E-Explorer FS 9.7 27.5 elektrobicykel
Ozbiljna sportska oprema za intenzivnu i redovitu vožnju u terenu, gdje se možete 100 % osloniti na dovoljnu snagu i kvalitetnu ugradnju komponenti.
| Motor |
Bosch Performance Line CX
|
| Baterija |
Bosch Intube battery 750 Wh
|
| Okvir |
New Overvolt FS 140 mm Travel Integrated Bosch Supreme 5 alloy UDH Dropout + Kickstand & Fenders Ready
|
| Vilica |
RockShox 35 Silver TK Air boost 15x110 mm 29'' 140 mm travel (e-MtB decals) Fender compatible
|
| Amortizer |
Lapierre metric 210x47.5 mm
|
| Mjenjač |
Shimano Deore SL-M5100 11s
|
| Mjenjač |
Shimano Deore RD-M5100, 11s Shadow +
|
| Kazeta |
Shimano Deore CS-M5100 11-51T 11s
|
| Lanac |
KMC E11 Turbo 11s
|
| Poluge |
Lapierre Overvolt ISIS 165 mm (S/M) / 170 mm (L/XL) + FSA Megatooth Chainring 38T
|
| Kočnice |
Shimano M4100 4 (front) / 2 (rear) pistons
|
| Naplatci |
Lapierre eAM+ 32H, 584x30C, Tubeless Ready / Lapierre eAM+ 32H, 584x30C, Tubeless Ready
|
| Glavčine |
Lapierre DA210, 2 Sealed Bearing , boost 15x110 / 12x148, 32H, Center Lock
|
| Gume |
Schwalbe Johnny Watts 65-584, DD, Raceguard, 67EPI (27.5")
|
| Cijev sjedala |
Lapierre dropper, Ø: 31.6 mm, hod 100 mm (S), 130 mm (M), 150 mm (L/XL) + Shimano ručica
|
| Sjedalo |
Selle Royal Vivo Ergo Reflective
|
| Lula volan |
Lapierre CNC, 0°, Ø: 31.8 mm, L: 45 mm (S/M), 50 mm (L/XL)
|
| Upravljač |
Lapierre alloy 6061DB, Width: 720 mm (S/M) 740 mm (L/XL), Rise: 15 mm, Ø: 31.8 mm
|
| Ručke |
Lapierre ručke, S/M: mali promjer, L/XL: veliki promjer
|
| Pedale |
VP VPE-527
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2024 |
| Broj prijenosa | 1x11 |
| Set | Shimano Deore |
| Veličina | S, M, L, XL |
| Boja | night blue |
| Materijal | aluminij |
| Promjer kotača | 27.5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 750 Wh |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 140 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 140 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 151048 |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena