Lapierre Overvolt AM 4.6 29/27.5 elektrobicykel, oat milk brown
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Lapierre Overvolt AM 4.6 29/27.5 elektrobicykel
Ozbiljna sportska oprema za intenzivnu i redovitu vožnju u terenu, gdje se možete 100 % osloniti na dovoljnu snagu i kvalitetnu ugradnju komponenti.
| Motor |
Bosch Performance CX, 250 W, 85 Nm, 25 km/h
|
| Baterija |
Bosch PowerTube, 600 Wh
|
| Zaslon |
Bosch Kiox 300
|
| Okvir |
aluminij
|
| Vilica |
RockShox Domain Gold Isolator R, Travel: 170 mm, 15x110mm Boost
|
| Amortizer |
Lapierre Shock 205x60 mm Trunnion/30x8 mm
|
| Mjenjač |
Shimano CUES U6000 10s, rapidfire
|
| Mjenjač |
Shimano CUES U6000, 10-speed
|
| Kazeta |
Shimano CUES LG300 10s, 11-48T
|
| Lanac |
Shimano CUES LG500
|
| Kočnice |
Shimano M4100 4 pistons, 203 mm
|
| Kočione poluge |
Shimano M4100
|
| Naplatci |
Ryde Disc30 32H 30-622/ Ryde Disc35 32H 35-584
|
| Prednja glavčina |
Shimano TC500 15x110 mm
|
| Stražnja glavčina |
Shimano TC500 12x148 mm
|
| Gume |
Continental Kryptotal- F, 60-622 / Continental Kryptotal- R, 65-584
|
| Sjedalo |
Selle Royal Vivo Unitech
|
| Lula volan |
Lapierre Thirty Five Alloy 0° 35 mm
|
| Upravljač |
Lapierre Thirty Five Alloy 6061 DB 800 mm
|
| Ručke |
Lapierre Grips
|
| Glavni sastav |
Acros Integrated ZS56/ZS56 Block Lock
|
| Pedale |
VP VPE-527
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2025 |
| Broj prijenosa | 1x10 |
| Set | Ostali |
| Boja | oat milk brown |
| Materijal | aluminij |
| Promjer kotača | prednji 29"/stražnji 27.5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 600 Wh |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 170 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 160 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 311039 |
| Veličina bicikla | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Tjelesna visina (cm) | < 170 cm | 170 - 180 cm | 180 - 190 cm | > 190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena