GHOST E-Riot CF Full Party 29/27.5 električni bicikl, ud carbon-mist blue/pure elegance glossy
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
GHOST E-Riot CF Full Party 29/27.5 električni bicikl
| Motor |
Bosch Performance Line CX-R, 750 W, 100 Nm, 25 km/h
|
| Baterija |
Bosch PowerTube, 800 Wh
|
| Zaslon |
Bosch Kiox 400C + Mini Remote
|
| Okvir |
Lightcarbon, Boost 110/148 mm, Hod: 160 mm
|
| Vilica |
RockShox ZEB ULTIMATE CHARGER 3.1 RC2 Debonair, 170 mm, Offset: 44 mm
|
| Amortizer |
RockShox Vivid Ultimate 205x65 mm Vivid Air, Trunnion
|
| Mjenjač |
SRAM AXS Pod Controller, Trigger shifter
|
| Mjenjač |
SRAM GX Eagle AXS T-Type, wireless, 12-speed
|
| Kazeta |
SRAM XS-1275 Eagle T-Type, XD, 10-52T
|
| Lanac |
SRAM GX Eagle T-Type
|
| Poluge |
Sram CR XX Eagle Bosch DU38, T-Type, DM, 34T
|
| Kočnice |
SRAM DB Maven Silver, 4 pistons, organic pad, 220 mm/200 mm
|
| Kočione poluge |
SRAM DB Maven Silver-BL
|
| Kotači |
DT Swiss H 1900 Spline 30/622 Disc, 15x110 mm, 6 bolt Disc
|
| Gume |
Continental Kryptotal-Fr Enduro Super Soft, TR, 60-622/Continental Kryptotal-Re Downhill Soft, TR, 60-584
|
| Sjedalo |
Prologo Proxim Nembo Steel rail 145 mm
|
| Lula volan |
Truvativ Descendant, Dia. 35 mm, L: 40 mm, A-Head
|
| Upravljač |
Truvativ Descendant Riser Carbon DH Dia. 35 mm, Rise: 25 mm 800mm
|
| Ručke |
Prologo Proxim X-Shred Grip - Black
|
| Glavni sastav |
Acros Blocklock 120° Tapered ZS56/ZS56, Semi-Integrated
|
| Pedale |
XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2026 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | SRAM GX |
| Boja | ud carbon-mist blue/pure elegance glossy |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Promjer kotača | prednji 29"/stražnji 27.5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 800 Wh |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 170 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 160 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 360038 |
| Veličina bicikla | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Tjelesna visina (cm) | < 170 cm | 170 - 180 cm | 180 - 190 cm | > 190 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena