GHOST E-Riot CF Pro 29/27.5 električni bicikl, heavy metal/deep coffee glossy
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
GHOST E-Riot CF Pro 29/27.5 električni bicikl
| Motor |
Bosch Performance Line CX, 600 W, 85 Nm, 25 km/h
|
| Baterija |
Bosch PowerTube, 800 Wh
|
| Zaslon |
Bosch Kiox 400C + Mini Remote
|
| Okvir |
Lightcarbon, Boost 110/148 mm, Hod: 160 mm
|
| Vilica |
FOX 38 Float Performance eMTB+, GRIP, 3pos, 170 mm, QR, Offset: 44 mm
|
| Amortizer |
FOX FLOAT X2 Performance, 2pos-Adj, 205x65 mm, Trunnion
|
| Mjenjač |
SRAM Eagle 90 T-Type Single Click Trigger, Trigger shifter
|
| Mjenjač |
SRAM Eagle 90 T-Type, 12-speed
|
| Kazeta |
SRAM XS-1275 Eagle T-Type, XD, 10-52T
|
| Lanac |
SRAM GX Eagle T-Type
|
| Poluge |
Sram CR XX Eagle Bosch DU38, T-Type, DM, 34T
|
| Kočnice |
Shimano Deore BR-M6120, 4 pistons, 220 mm/203 mm
|
| Kočione poluge |
Shimano Deore BL-M6100 Shift-Brake-Lever
|
| Naplatci |
XLC WR-M49 SL Disc 30/622 32H 6,5 mm Valve/XLC WR-M47 SL Disc 30/584 32H 6.5 mm Valve
|
| Prednja glavčina |
XLC HF-M55 Boost 15x110 mm, 32H, 6 bolt Disc
|
| Stražnja glavčina |
XLC HR-M55 Boost 12x148 mm, 32H, 6 bolt Disc, XD
|
| Gume |
Continental Kryptotal-Fr Enduro Super Soft, TR, 60-622/Continental Kryptotal-Re Downhill Soft, TR, 60-584
|
| Sjedalo |
Prologo Proxim Nembo Steel rail 145 mm
|
| Lula volan |
XLC ST-M50, Dia. 35 mm, L: 40 mm, A-Head
|
| Upravljač |
XLC HB-M34, Dia. 35 mm, Rise: 20 mm, backsweep 9°, 800 mm
|
| Ručke |
XLC GR-S34 MTB Sport Bar Grips - crna
|
| Glavni sastav |
Acros Blocklock 120° Tapered ZS56/ZS56, Semi-Integrated
|
| Pedale |
XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2026 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | Shimano Deore, SRAM GX |
| Boja | heavy metal/deep coffee glossy |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Promjer kotača | prednji 29"/stražnji 27.5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 800 Wh |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 170 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 160 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 360040 |
| Veličina bicikla | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Tjelesna visina (cm) | < 170 cm | 170 - 180 cm | 180 - 190 cm | 190 - 200 cm |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena