Haibike AllMtn 2 29/27.5 električni bicikl, black/indigo
Kao registrirani strani obveznik PDV-a možeš kod nas kupovati bez PDV-a. Više informacija
Haibike AllMtn 2 29/27.5 električni bicikl
Bicikl je namijenjen redovitoj vožnji po neasfaltiranim i šumskim putevima, s opremom koja nudi dobar omjer izdržljivosti, funkcionalnosti i performansi.
| Motor |
Bosch Performance Line CX, 600 W, 85 Nm
|
| Baterija |
Bosch Powertube 800 Wh
|
| Zaslon |
Bosch Purion 200
|
| Okvir |
aluminij
|
| Vilica |
SR SUNTOUR Zeron36X-Boost EQ 2CR DS, 160 mm
|
| Amortizer |
SR SUNTOUR EDGE-X R 205x65 mm, Trunnion
|
| Mjenjač |
Shimano Deore SL-M6100-R, Rapidfire+
|
| Mjenjač |
Shimano Deore RD-M6100-SGS, Shadow+, 12-speed
|
| Kazeta |
Shimano Deore CS-M6100-12, MICRO SPLINE, 10-51T
|
| Lanac |
Shimano Deore CN-M6100, 12-speed
|
| Poluge |
XLC CR-E18 Crankset 160 mm, 36T
|
| Kočnice |
Sram DB Rotor Centerline 200 mm, rounded, 6 bolt Disc
|
| Naplatci |
XLC WR-M39 Tryp EVO Disc 30 32H 6.5 mm Valve
|
| Prednja glavčina |
XLC HF-M55 Boost 15x110 mm, 32H, 6 bolt Disc
|
| Stražnja glavčina |
XLC HR-M55 Boost 12x148 mm, 32H, 6 bolt Disc, MS
|
| Prednja guma |
Continental Kryptotal-Fr, Trail Endurance, TR, 60-622
|
| Stražnja guma |
Continental Kryptotal-Re, Trail Endurance, TR, 60-584
|
| Sjedalo |
XLC SA-S10 143 mm Sport
|
| Lula volan |
XLC ST-M50, Dia. 35 mm, L: 40 mm, A-Head
|
| Upravljač |
XLC HB-M34, Dia. 35 mm, Rise: 20 mm, backsweep 9°, 800 mm
|
| Ručke |
XLC GR-S34 Gravity Grip
|
| Spol | Muški, Unisex |
| Godina modela | 2026 |
| Broj prijenosa | 1x12 |
| Set | Shimano Deore |
| Boja | black/indigo |
| Materijal | aluminij |
| Promjer kotača | prednji 29"/stražnji 27.5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Baterija | 800 Wh |
| Kočnice | Hidraulične disk kočnice |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 160 mm |
| Hod stražnjeg ovjesa | 160 mm |
| Teleskopska cijev sjedala | da |
| Tip amortizera | Zračna |
| ID porizvoda | 397042 |
Tablica je orijentacijska. Na stranici proizvođača ćete pronaći za svaki model geometriju i precizan kalkulator, koji će vam izračunati veličinu na temelju visine, duljine nogu i ruku te preferiranog stila vožnje.
| Veličina | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Visina vozača (cm) | 159 - 170 | 168 - 179 | 177 - 188 | 186 - 196 |
Svi bicikli ponuđeni u MTBIKER trgovini su novi, nevoženi, od službenog distributera i s punom garancijom. Nekoliko marki čak nudi doživotnu garanciju na okvir nakon registracije. Sav jamstveni servis obavljamo u MTBIKER trgovinama nakon osobne dostave ili slanja bicikla (ili njegovog dijela) kurirskom službom.
- Bicikl je pažljivo izvađen iz originalne kutije proizvođača.
- Bicikl je sastavljen, pregledan i podešen (mjenjač, prednji mjenjač, amortizer, vilica, kotači...)
- Bicikl je pažljivo zapakiran u kutiju i poslan
- Ako naručiš bicikl za osobno preuzimanje ili dostavu kući, bicikl će te čekati sastavljen i provjeren
- Ako naručiš bicikl kurirskom službom na svoju adresu, kod kuće treba napraviti sljedeće:
- Izvadi bicikl iz kutije i pažljivo ukloni zaštitne folije i materijal
- Montirati gripove na volan (1 minuta, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Postavi prednji kotač u vilicu (1 minuta, bez potrebe za alatom ako bicikl ima brzo sezanje).
- Otpusti vijke na pogonu, poravnaj prednju vilicu s kotačem, zategni gornji vijak na vratu vilice, a zatim zategni glavni pogon (2 minute, potreban je imbus ključ 4 ili 5 mm).
- Montirati pedale na pogonske, pri čemu treba nauljiti navoj pedale i pažljivo montirati s pravilne strane (1 minuta, potreban je imbus ključ od 8 mm ili ključ od 15 mm).
- Postavi cijev sjedala u okvir (10 sekundi, bez potrebe za alat ako okvir ima brzo sezanje).
- Dopumpati gume, a po potrebi i vilicu i amortizer na željeni tlak (2 minute, potrebna je pumpa).
- Provjeriti zatezanje imbus vijaka i brza otpustila (2 minute, potreban je imbus ključ 4 i 5 mm).
- Kreni na probnu vožnju! Postupaj s biciklom pažljivo dok se ne naviknete jedno na drugo. Ako bicikl ima disk kočnice, njihov učinak će u početku biti ograničen – punu snagu postići će nakon 4–5 snažnih kočenja s veće brzine.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena