Hammerhead prsni remen za mjerenje otkucaja srca 2.0
Hammerhead traka za mjerenje otkucaja srca 2.0
Ostvarite svoje ciljeve treninga i izvucite više iz svog Karoo-a zahvaljujući podacima o pulsu u stvarnom vremenu. Periva traka za prsa dizajnirana za prilagodbu i udobnost, uključujući vodljive gumene elektrode, omogućuje izvrsno spajanje i izdržljivost.|
Podesiv, periv, elastični remen
|
|
R-R intervali
|
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, skijaško trčanje, trčanje, planinarsko skijanje, skijanje, trail trčanje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate, fitness |
| Sadržaj pakiranja | Hammerhead monitor otkucaja srca 2.0 (monitor otkucaja srca, 1 x baterija, podesivi remen) |
| Duljina remena | 711-1219 mm (28"-48") |
| Težina | 15 g (pod), 28 g (remen) |
| Povezivanje | Bluetooth i ANT+ |
| Vodootporan | 30 m |
| Materijal elektrode | guma |
| Konektor remena | prednji |
| Trajanje baterije | cca 900+ sati |
| Vrsta baterije | izmjenjiva CR2032 3 V (uključena) |
| ID porizvoda | 291981 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.
Trenutno nema nikakvih ocjena