FORCE GLINT punjiva prednja svjetiljka, 2 500 lm + powerbanka
FORCE GLINT punjivo prednje svjetlo
FORCE GLINT je snažno punjivo prednje svjetlo koje osigurava pouzdano osvjetljenje na vašim biciklističkim vožnjama. Ima svjetlinu od 2500 lumena, koju pružaju dvije LUMINUS SST-25 i sedamnaest COB LED dioda za optimalnu vidljivost. Osim glavne funkcije osvjetljenja, služi i kao praktična powerbanka za punjenje drugih uređaja putem USB-C porta.Ovo svjetlo nudi sedam različitih svjetlosnih funkcija, uključujući pet načina osvjetljenja i dva načina treptanja za povećanu sigurnost. Njegov svestrani prihvat omogućuje instalaciju na upravljače promjera 22,2 do 35 mm, ravne upravljače, a također je kompatibilan s GARMIN nosačima i sadrži adapter za GOPRO Mount.
|
7 svjetlosnih funkcija (5 stalnih, 2 treptajuće)
|
|
Funkcija powerbanke putem USB-C
|
|
Trajanje baterije od 1 do 15 sati, ovisno o načinu rada
|
|
Indikator stanja baterije
|
|
Kompatibilnost s nosačima GARMIN i GOPRO Mount (ispod nosača računala)
|
| Vrsta napajanja | USB-C |
| Vrsta baterije | punjiva |
| Maksimalni svjetlosni tok | 1000 lumena i više |
| Svrha svjetla | vidjeti, biti viđen |
| Težina | 195 g |
| Dimenzije | 102 × 43 × 25 mm |
| Kapacitet baterije | 6400 mAh |
| Baterija | 2× 18650 Li-ion |
| Trajanje baterije | 1 – 15 h (ovisno o načinu rada) |
| Vrijeme punjenja | 6 h |
| Materijal | aluminij |
| Vodootpornost | IP65 |
| Broj načina rada | 7 |
| Sadržaj pakiranja | svjetlo, držač za upravljač, držač za GoPro Mount, kutija FORCE |
| ID porizvoda | 383275 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena