Lezyne HECTO 500XL i KTV Drive+ set svjetala
Lezyne HECTO 500XL i KTV Drive+ set svjetala
PREDNJE SVJETLOHecto Drive 500XL je kompaktno, izdržljivo biciklističko svjetlo s obrađenim aluminijskim kućištem s ugrađenim rebrima za hlađenje i izrezima za bočnu vidljivost. Njegov dizajn s jednom LED diodom pruža impresivnu maksimalnu snagu od 500 lumena i osam izlaznih načina rada, uključujući način rada dnevnog bljeska. Nudi do 20 sati ukupnog rada, punjenje je jednostavno pomoću integriranog USB ključa bez kabela, a svjetlo se sigurno pričvršćuje na različite oblike i veličine upravljača.
STRAŽNJE SVJETLO
KTV Drive+ Rear je kompaktno, ali snažno stražnje svjetlo koje osigurava optimalnu vidljivost i sigurnost tijekom vaših vožnji. S maksimalnom snagom od 40 lumena, impresivnim 45-satnim radom u načinu rada Femto i šest različitih izlaznih načina rada, uključujući dnevni bljesak, ovo stražnje svjetlo pruža pouzdano osvjetljenje. Jedinstveni dizajn kompatibilan je s aero i okruglim cijevima sjedala, što osigurava svestranost za različite modele bicikala. Svjetlo koristi Lezyne dizajn širokokutne optike koji pruža 270° vidljivost, a integrirani USB ključ omogućuje praktično punjenje bez kabela. Strogo testirano prema normama IPX7 za vodootpornost, može izdržati teške vremenske uvjete.
| Vrsta napajanja | USB |
| Vrsta baterije | punjiva |
| Dimenzije | HECTO DRIVE 500XL: 68 x 37.4 x 53.2 mmKTV DRIVE+: 60 x 41 x 64 mm |
| Maksimalna svjetlina | HECTO DRIVE 500XL: 500 lmKTV DRIVE+: 40 lm |
| Maksimalno vrijeme rada | HECTO DRIVE 500XL: 20 hKTV DRIVE+: 45 h |
| Kapacitet baterije | HECTO DRIVE 500XL: 650 mAhKTV DRIVE+: 400 mAh |
| Vrsta punjenja | HECTO DRIVE 500XL: USB StickKTV DRIVE+: USB Stick |
| Težina | HECTO DRIVE 500XL: 84 gKTV DRIVE+: 45 g |
| Vodootpornost | HECTO DRIVE 500XL: IPX7KTV DRIVE+: IPX7 |
| ID porizvoda | 258513 |
Varijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL a KTV DRIVE PRO+ set svetiel
Dobry den treba k tomuto svetlu doobjednat bateriu? Dakujem
Dobry den,
baterie su sucastou dodavaneho setu.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
odličan set svjetala, izdržljivost u skladu s opisom na pakiranju. prednost su mnoge mogućnosti osvjetljavanja prednjeg svjetla
Automatski prevedenoVarijanta Lezyne HECTO 500XL a KTV Drive+ set svetiel
Lijep set svjetala. Prednje svjetlo ima kompaktne dimenzije i dobru svjetlinu. Preporučujem
Automatski prevedenoVarijanta Lezyne HECTO 500XL a KTV Drive+ set svetiel
kupoval som na detsky bicykel, kopec radosti, inak fajn prevedenie aj kvalita
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Kompaktan, otporan na vodu i udarce, punjiv putem USB-a i, što je najvažnije, visoke kvalitete
Automatski prevedenoVarijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL/FEMTO sada svetiel
Malé, spratné, výborne svieti.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Odličan set za tu cijenu. Sjaji kao i skuplji uređaji. Naravno, ima svoja ograničenja.
Automatski prevedeno1. Trajanje baterije prednjeg svjetla je maksimalno 10 sati, a stražnje svjetlo je malo bolje. 5 vožnji, 10 uključivanja nakon jednog sata i svjetlo je trebalo napuniti.
2. Isprobao sam po kiši, ali tamo je malo ograničeno što se tiče dobre vidljivosti.
Za mene, dobro za 4 zvjezdice.
Varijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Stražnje svjetlo je odlično, moglo se puniti preko USB C kabla, šteta. Prednje je malo i ne grebe o upravljač, ne smeta, što je odlično. Za malo svjetlo, ima odlične performanse. Za punjenje vam je potreban veliki USB punjač, a ako imate onaj s više priključaka, veličina svjetla vam neće dopustiti da priključite još jedan kabel.
Automatski prevedenoVarijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Dobar set, zadovoljan.
Automatski prevedenoVarijanta Lezyne HECTO 500XL a KTV Drive+ set svetiel
Varijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL/FEMTO sada svetiel
Varijanta Lezyne HECTO 500XL a KTV Drive+ set svetiel
Varijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL/FEMTO sada svetiel
Varijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Varijanta Lezyne HECTO 500XL a KTV Drive+ set svetiel
Varijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL a KTV DRIVE PRO+ set svetiel
Varijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Varijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL a KTV DRIVE PRO+ set svetiel