Lezyne HECTO DRIVE 500XL i KTV DRIVE PRO+ set svjetala
Lezyne HECTO DRIVE 500XL i KTV DRIVE PRO+ set svjetala
Prednje svjetlo Hecto Drive 500XLKompaktno, izdržljivo biciklističko svjetlo s obrađenim aluminijskim tijelom s ugrađenim rebrima za hlađenje i izrezima za bočnu vidljivost. Njegov dizajn s jednom LED diodom pruža impresivnu maksimalnu snagu od 500 lumena.
Stražnje svjetlo KTV Drive Pro+
Kompaktno stražnje biciklističko svjetlo kompatibilno s aero sjedalom, koje pruža do 150 lumena.
|
Hecto Drive 500XL
|
|
8 načina rada, uključujući način rada dnevne bljeskalice
|
|
Svjetlo se sigurno pričvršćuje na različite oblike i veličine upravljača
|
|
Integrirani USB ključ omogućuje praktično punjenje bez kabela
|
|
KTV Drive Pro+
|
|
6 izlaznih načina rada, uključujući vrlo ometajući način rada Daytime Flash
|
|
Svjetlo koristi Lezyne dizajn širokokutne optike koji pruža vidljivost od 270°
|
|
Integrirani USB ključ omogućuje praktično punjenje bez kabela
|
| Vrsta napajanja | USB |
| Vrsta baterije | punjiva |
| Otpornost | IPX7 |
| Maks. svjetlina | Hecto Drive 500XL: 500 lmKTV Drive Pro+: 150 lm |
| Maks. vrijeme osvjetljenja | 20 h |
| Kapacitet baterije | Hecto Drive 500XL: 650 mAH KTV Drive Pro+: 400 mAh |
| Težina | Hecto Drive 500XL: 84 gKTV Drive Pro+: 50 g |
| Dimenzije | Hecto Drive 500XL: 68 mm, 37.4 mm, 53.2 mm KTV Drive Pro+: 60 mm, 41 mm, 64 mm |
| ID porizvoda | 258426 |
Varijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL a KTV DRIVE PRO+ set svetiel
Dobry den treba k tomuto svetlu doobjednat bateriu? Dakujem
Dobry den,
baterie su sucastou dodavaneho setu.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
odličan set svjetala, izdržljivost u skladu s opisom na pakiranju. prednost su mnoge mogućnosti osvjetljavanja prednjeg svjetla
Automatski prevedenoVarijanta Lezyne HECTO 500XL a KTV Drive+ set svetiel
Lijep set svjetala. Prednje svjetlo ima kompaktne dimenzije i dobru svjetlinu. Preporučujem
Automatski prevedenoVarijanta Lezyne HECTO 500XL a KTV Drive+ set svetiel
kupoval som na detsky bicykel, kopec radosti, inak fajn prevedenie aj kvalita
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Kompaktan, otporan na vodu i udarce, punjiv putem USB-a i, što je najvažnije, visoke kvalitete
Automatski prevedenoVarijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL/FEMTO sada svetiel
Malé, spratné, výborne svieti.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Odličan set za tu cijenu. Sjaji kao i skuplji uređaji. Naravno, ima svoja ograničenja.
Automatski prevedeno1. Trajanje baterije prednjeg svjetla je maksimalno 10 sati, a stražnje svjetlo je malo bolje. 5 vožnji, 10 uključivanja nakon jednog sata i svjetlo je trebalo napuniti.
2. Isprobao sam po kiši, ali tamo je malo ograničeno što se tiče dobre vidljivosti.
Za mene, dobro za 4 zvjezdice.
Varijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Stražnje svjetlo je odlično, moglo se puniti preko USB C kabla, šteta. Prednje je malo i ne grebe o upravljač, ne smeta, što je odlično. Za malo svjetlo, ima odlične performanse. Za punjenje vam je potreban veliki USB punjač, a ako imate onaj s više priključaka, veličina svjetla vam neće dopustiti da priključite još jedan kabel.
Automatski prevedenoVarijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Dobar set, zadovoljan.
Automatski prevedenoVarijanta Lezyne HECTO 500XL a KTV Drive+ set svetiel
Varijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL/FEMTO sada svetiel
Varijanta Lezyne HECTO 500XL a KTV Drive+ set svetiel
Varijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL/FEMTO sada svetiel
Varijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Varijanta Lezyne HECTO 500XL a KTV Drive+ set svetiel
Varijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL a KTV DRIVE PRO+ set svetiel
Varijanta Lezyne KTV DRIVE a FEMTO USB set svetiel
Varijanta Lezyne HECTO DRIVE 500XL a KTV DRIVE PRO+ set svetiel