FORCE PILL stražnje svjetlo, 12 lm
FORCE PILL stražnje svjetlo
Vrlo malo, kompaktno i praktično svjetlo.|
3 x visoko učinkovite SMD LED
|
|
Uni silikonski držač za cijev sjedala
|
| Vrsta napajanja | USB |
| Vrsta baterije | punjiva |
| Funkcije | 2 x intenzitet svjetla + 3 funkcije treptanja |
| Baterija | Li-Ion, baterija 220 mAh |
| Vrijeme punjenja | 1.5 h |
| Trajnost | 3-8 h |
| Dimenzije | 50 x 20 x 15 mm |
| Težina | 13.9 g |
| Materijal | plastika |
| ID porizvoda | 143084 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Svjetiljka služi svojoj svrsi, punjiva je (šteta za micro USB konektor), može se savijati u priloženom držaču, pa kada se pričvrsti na cijevi sjedala, svjetlo je vidljivo u horizontalnom položaju s cestom - svjetlo ne bljeska u tlo.
Automatski prevedenoOdličan minimalistički, sasvim dovoljan ako slučajno idete noću.
Automatski prevedenoMala težina, pristojno trajanje baterije, dovoljno osvjetljenja, više načina rada.
Obavezno za svakog biciklista, bilo u prometu, u mračnoj šumi ili pri slaboj vidljivosti. Preporučujem.
Automatski prevedenoZadovoljstvo.
Automatski prevedenoManja veličina, odličan sjaj, dobar modni stil,
Kupio sam i još jedan za svoju suprugu.
Vozimo duže rute i super jeftin komad koji nam je trajao gotovo godinu dana,
Automatski prevedenoDobro svijetli, ali je svjetlost zapravo manja. Ali sam zadovoljan.
Automatski prevedenomali, praktičan i učinkovit - pogodan i za ruksak
Automatski prevedenoZa oko 7 eura, dobra lampa je sasvim dovoljna.
Automatski prevedenoOmjer cijene i performansi će vas oduševiti
Automatski prevedenoMali, ali moćan.
Automatski prevedenoSvjetlina je odlična, funkcije su dovoljne, izdržljivost je odgovarajuća. Samo ga je teško uključiti i isključiti. Gumena navlaka za gumbe lako se namešta.
Automatski prevedenoDobar proizvod u ovom cjenovnom rangu.
Automatski prevedeno