Lezyne Strip Drive Pro 400+ stražnje svjetlo
Lezyne Strip Drive Pro 400+ stražnje svjetlo
Vrhunsko stražnje svjetlo Strip Drive Pro 400+ sadrži dovoljno LED dioda s maksimalnom snagom od 400 lumena.|
Pruža najbolji uzorak snopa za optimalnu disperziju svjetlosti čak i u najzahtjevnijim uvjetima
|
|
Impresivno maksimalno vrijeme rada od 80 sati daje vam sigurnost da će trajati koliko god vam je potrebno
|
|
Način dnevnog bljeska visoke smetnje privlači pažnju
|
|
Širokokutna optika pruža impresivan raspon vidljivosti od 270°
|
| Vrsta napajanja | USB-C |
| Vrsta baterije | punjiva |
| Vrijeme rada | maks. 80 sati |
| Snaga/svjetlina | 400 lumena |
| Izvor svjetlosti | 10x LED |
| Vodootpornost | IPX7 |
| Dimenzija | 70 x 37 x 47 mm |
| Baterija | 1 900 mAh |
| Težina | 71 g |
| ID porizvoda | 248295 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Lezyne to zna
Automatski prevedeno
Svietivost aj svietiace rezimy su super. Jedina nevyhoda je sposob uchytenia na gumicku. Prijal by som skor system ako ma napriklad garmin na radaroch.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original