Cannondale Burgerman Colab detská prilba čierna
Cannondale Burgerman Colab je detská cyklistická prilba, na ktorú sa môžete spoľahnúť.
Cannondale Burgerman Colab detská prilba je veľmi ľahká a odolná.
Prilba je vybavená systémom Easy Fit. Súčasťou tohto systému je polstrovanie v oblasti brady a zároveň možnosť prispôsobenia veľkosti prilby podľa potreby.
Cannondale Burgerman Colab detská prilba ponúka bezkonkurenčný komfort a pohodovú jazdu.
| Spol | Dječji |
| Boja | višebojan |
| ID porizvoda | 77765 |
| Veličina | Opseg |
|---|---|
| S | 51-55 cm |
| M | 55-59 cm |
| L | 59-63 cm |
| Veličina | Opseg |
|---|---|
| S/M | 55-61 cm |
| L/XL | 60-64 cm |
| Veličina | Opseg |
|---|---|
| S/M | 52-58 cm |
| L/XL | 56-62 cm |
| Veličina | Opseg |
|---|---|
| S/M | 54-58 cm |
| L/XL | 58-62 cm |
| Veličina | Opseg |
|---|---|
| S/M | 52-58 cm |
| L/XL | 59-62 cm |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena