HQBC EPIQE kaciga, crna/zelena
MTB kaciga EPIQUE ima profinjen moderan dizajn i naprednu konstrukciju unutarnjih zračnih kanala, što je čini idealnom za aktivno brdsko bicikliranje. Zahvaljujući korištenoj InMold tehnologiji, kaciga je kompaktna i lagana, a unatoč velikim otvorima za ventilaciju, dovoljno je čvrsta. 18 otvora za ventilaciju (od toga dva u razini čela) zajedno s unutarnjim zračnim kanalima osiguravaju dovoljan protok zraka s prednje strane prema natrag, gdje zagrijani zrak izlazi iz kacige. Kvalitetne perive podloge pružaju udobnost čak i tijekom dugih vožnji. Mehanizam za pričvršćivanje na stražnjoj strani kacige može se podesiti i u vertikalnom smjeru u tri položaja, stoga se kaciga lako prilagođava svakoj glavi. Reflektirajući elementi na njemu povećavaju pasivnu sigurnost vozača pri smanjenoj vidljivosti. Vizir, unatoč manjoj veličini na koju smo navikli kod MTB kaciga, dovoljno ispunjava svoju funkciju i istovremeno pomaže protoku hladnog zraka u kacigu.
Težina: 250g (veličina M)
| TEHNIČKI PODACI | |
|---|---|
| Veličina M | 53-58 cm |
| Veličina L | 58-61 cm |
| Konstrukcija | InMold |
| Ventilacija | 18 otvora |
| Fit sustav | Opseg / Visina |
| Težina | 250g (M) |
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna, zelena |
| Značajke kacige | Reflektirajući elementi, Odvojiv/podesiv šilt |
| ID porizvoda | 47127 |
| Veličina | M | L |
|---|---|---|
| Opseg glave (cm) | 54 - 58 | 58 - 62 |
Varijanta HQBC EPIQE prilba, čierna/zelená
Dobrý deň,
je možné objednať čierno modrú kombináciu vo veľkosti L? Ďakujem.
Dobrý deň,
Dostupné sú len veľkosti M. Skúste prípadne pozrieť napr. na https://www.mtbiker.sk/shop/prilby/xc-a-tour-prilby/hqbc-prilba-disqus-safe-antracit-mat-svetlo.html
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta HQBC EPIQE prilba, čierna/zelená
Ok
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta HQBC EPIQE prilba, čierna/zelená