HQBC EPIQE prilba, čierna/modrá
MTB prilba EPIQUE má prepracovaný moderný dizajn a pokrokovú konštrukciu vnútorných vzduchových kanálov, ktoré ju predurčujú pre aktívnu horskú cyklistiku. Vďaka použitej InMold technológií je prilba kompaktná a zároveň ľahká a aj napriek veľkým vetracím otvorom, je dostatočne pevná. 18 vetracích otvorov (z toho dva v úrovni čela) spolu s vnútornými vzduchovými kanálmi zabezpečuje dostatočné prúdenie vzduchu z prednej časti dozadu, kde zohriaty vzduch vystupuje von z prilby. Kvalitné prateľné výstelky poskytujú pohodlie aj pri dlhých jazdách. Upínací mechanizmus v zadnej časti prilby sa dá nastaviť aj vo vertikálnom smere do troch polôh a preto sa prilba ľahko prispôsobí každej hlave. Reflexné prvky na ňom zvyšujú pasívnu bezpečnosť jazdca za zníženej viditeľnosti. Štít, aj napriek menšej veľkosti na akú sme u MTB prilieb zvyknutí, dostatočne plní svoju funkciu a súčasne napomáha prúdeniu chladného vzduchu do prilby.
Váha: 250g (veľkosť M)
| TECHNICKÉ ÚDAJE | |
|---|---|
| Veľkosť M | 53-58 cm |
| Veľkosť L | 58-61 cm |
| Konštrukcia | InMold |
| Ventilácia | 18 otvorov |
| Fit systém | Obvod / Výška |
| Váha | 250g (M) |
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna |
| ID porizvoda | 197119 |
| Veličina | M | L |
|---|---|---|
| Opseg glave (cm) | 54 - 58 | 58 - 62 |
Varijanta HQBC EPIQE prilba, čierna/zelená
Dobrý deň,
je možné objednať čierno modrú kombináciu vo veľkosti L? Ďakujem.
Dobrý deň,
Dostupné sú len veľkosti M. Skúste prípadne pozrieť napr. na https://www.mtbiker.sk/shop/prilby/xc-a-tour-prilby/hqbc-prilba-disqus-safe-antracit-mat-svetlo.html
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta HQBC EPIQE prilba, čierna/zelená
Ok
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta HQBC EPIQE prilba, čierna/zelená