100% S2 naočale, soft tact black/smoke lens
100% S2 naočale
Biciklističke naočale S2 od 100% imaju mnoštvo zanimljivih značajki.|
Nezrcalne leće nude povećan periferni pogled i zaštitu očiju
|
|
Zahvaljujući jedinstvenom staklu i obliku okvira, osiguravaju vidljivost od 360 stupnjeva
|
|
Donji dio okvira osigurava pravilnu cirkulaciju zraka i odvod vlage
|
|
Imaju propusnost svjetla 15 %, pogodne za djelomično oblačno ili sunčano vrijeme
|
|
Njihov tretman osigurava Hydroilo, koji sprječava nakupljanje prljavštine i vode na staklu
|
|
Okvir je izdržljiv i fleksibilan, a njegove nožice zajedno s nosnikom osigurat će udobnost čak i tijekom dugih vožnji
|
|
Podrazumijeva se 100% zaštita od UV zračenja
|
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | soft tact black/smoke lens |
| Svojstva naočala | Sunčane |
| Dioptrijski klip | ne |
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, skijaško trčanje, trčanje, planinarsko skijanje, trail trčanje |
| Sadržaj pakiranja | naočale, tvrda futrola i vrećica od mikrovlakana |
| Visina leća | 60 mm |
| Širina leća | 157 mm |
| Duljina ručki | 129 mm |
| ID porizvoda | 170505 |
Varijanta 100% S2 Peter Sagan LE Blue Topaz Multilayer Mirror Lens okuliare
Mám od vas len v striebornom prevedení a chcem sa spýtať ci by sa dali kúpiť žlté sklá a aká je cena.. Ďakujem.
Dobrý deň,
dostupnosť preveríme s dodávateľom a budeme Vás informovať.
Dobrý deň,
dodávateľ nás informoval, že požadované sklá nevie zabezpečiť, mrzí nás to.
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta 100% S2 okuliare Soft Tact Black/Smoke Lens
Hm. Dizajnovka, vyzerajú super, váha super ! Som však zvyknutý na svoje Rudy Tralyx a dávam im prednosť aj počas jazdenia v slnečných dňoch. Nevyzerajú síce tak dobre, ale tie fotochromatické skla sú (aspoň pre mňa) na nezaplatenie. +- sa bavíme o rovnakej cene. Čiže rám v pohode, ale volil by som už k tomu doplnkové fotochromatické sklá.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži originalVarijanta 100% S2 Soft Tact okuliare, Cool Grey