Julbo DENSITY reactiv 0-3 HC Iridescent okuliare, cyan/purple
Julbo DENSITY reactiv 0-3 HC okuliare
Tučné. Štýlové. Funkčné. DENSITY vďaka svojmu ultramodernému vzhľadu a bezkonkurenčným vlastnostiam mení pravidlá výkonných okuliarov. Veľká cylindrická šošovka v kombinácii s minimalistickým rámom a tvarovateľnými bočnicami CustomFit ponúka presné prispôsobenie a pocit ľahkosti. Vylepšená ochrana pochádza z mäkkých vložiek na nosovom mostíku a gripov Grip Tech, ktoré sa nezachytia o vlasy alebo remienok prilby. Široká šošovka poskytuje neobmedzené zorné pole, zatiaľ čo ventilácia nad nosom podporuje prúdenie vzduchu, aby sa eliminovalo zahmlievanie. Ak by sa výkon meral rýchlosťou a štýlom, Density by boli kráľom hôr.O skle Reactiv 0-3 High contrast:
Je určené na beh a cyklistiku. Večer, za šera alebo pri hmlistom počasí chráni zrak pred vonkajšími vplyvmi. V takomto prípade je sklo číre. Naopak cez deň za slnečného počasia poskytuje ideálnu ochranu pred UV žiarením a stmavne až do kategórie 3.
|
Panoramski pogled
|
|
Anti-fog - unutarnja obrada protiv zamagljivanja, sprječava kondenzaciju
|
|
NTS (Non Temperature Sensitive) - leća potamni i posvijetli bez obzira na temperaturu
|
|
Čista baza
|
|
Gumirane ručkice (Grip tech)
|
|
Udobno pristaju uz kacigu
|
|
Gumena zaštita za nos
|
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | cyan/purple |
| Svojstva naočala | Fotokromatske |
| Dioptrijski klip | ne |
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, skijaško trčanje, trčanje, planinarsko skijanje, trail trčanje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate, lifestyle |
| Visina leće | 59 mm |
| Širina mosta | 15 mm |
| Duljina ručki | 138 mm |
| Širina leće | 135 mm |
| Težina | 20 g |
| ID porizvoda | 255509 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena