Julbo FURY Reactiv 0-3 HC okuliare, čierna/modrá
Slnečné okuliare navrhnuté špeciálne pre cyklistiku. Vďaka výraznému a radikálnemu štýlu, širokej cylindrickej šošovke a dokonalému odvetrávaniu sú FURY stvorené pre rýchlosť. Sú ľahké a navrhnuté tak, aby sa zmestili pod akúkoľvek prilbu. Ostré línie idú dokonale s najnovšími trendmi v cyklistike a zvyšujú technickú úroveň a výkonnosť.
- nosník tlmí nárazy
- elastomérová vložka tlmiča nárazov na konci rámu robí okuliare ľahšími a pohodlnejšími
- vysoko odvetraná štruktúra slnečných okuliarov umožňuje úplnú cirkuláciu vzduchu, aby sa zabránilo zahmlievaniu
- široký povrch skiel pre maximálne zorné pole
O skle Reactiv 0-3 High contrast:
Je určené na beh a cyklistiku. Večer, za šera alebo pri hmlistom počasí chráni zrak pred vonkajšími vplyvmi. V takomto prípade je sklo číre. Naopak cez deň za slnečného počasia poskytuje ideálnu ochranu pred UV žiarením a stmavne až do kategórie 3.- číry základ
- šošovka stmavne do červena
- Anti-fog - vnútorná úprava proti zahmlievaniu, zabraňuje kondenzácii
- NTS (Non Temperature Sensitive) - šošovka stmavne a zbledne bez ohľadu na teplotu
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | crna, plava |
| Svojstva naočala | Fotokromatske |
| Dioptrijski klip | ne |
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, skijaško trčanje, trčanje, planinarsko skijanje, skijanje, trail trčanje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate, lifestyle |
| Leća | Spectron 3 |
| Visina leće | 53 mm |
| Širina mosta | 15 mm |
| Duljina ručki | 115 mm |
| Širina leće | 131 mm |
| Šarke | Ne |
| Težina | 25 g |
| ID porizvoda | 235356 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena