Oakley Bisphaera okuliare, Clear To Black Iridium Photochromic/Grey Smoke
Oakley Bisphaera okuliare
Výkonné slnečné okuliare určené pre športovcov, ktorí hľadajú všestranný rám, ktorý ponúka všetky výhody potrebné pre šport a život.|
Okvir je izrađen od laganog materijala O Matter™
|
|
Sadrži jastučiće za nos i ušne jastučiće Unobtanium® za udobno nošenje s protukliznim držanjem
|
| Spol | Muški, Ženski, Unisex |
| Boja | Clear To Black Iridium Photochromic/Grey Smoke |
| Svojstva naočala | Fotokromatske |
| Dioptrijski klip | ne |
| Vrsta sporta | biciklizam, planinarenje, skijaško trčanje, trčanje, trail trčanje, alpinizam, planinarsko penjanje, ferate, lifestyle |
| Propusnost svjetla | 23 % |
| Visina leće | 41.4 mm |
| Širina okvira | 134.75 mm |
| Duljina ručki | 136 mm |
| Širina leće | 68 mm |
| Širina mosta | 6 mm |
| ID porizvoda | 276275 |
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Trenutno nema nikakvih ocjena